KÜTAHYA FUARI

11 Nisan 2008 yılında kurulan şirketimiz bölgenin tek yurt içinde fuar düzenleme yetki belgesine sahip kuruluşudur. AR-GE çalışmalarını bir taraftan sürdüren şirketimiz gerek Kütahya'ya gerek bölgeye hitap edecek sektör fuarları üzerinde çalışma yapmaya başladı. 

Projenin olgunlaştırılmasından sonra KÜTAHYA TARIM, HAYVANCILIK, SERACILIK VE SÜT ENDÜSTİRİ FUARI'nın hazırlık sürecine başlandı. 

Tarım ve Hayvancılık sektörünün önemli temel taşları arasında bulunan Kütahya Tarım İl Müdürlüğü, Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği, Kütahya İl ve ilçe Ziraat Odaları, Kütahya Ticaret Borsasının tertip komitesini oluşturduğu (KÜTAF 09) 16-19 Nisan 2009 yılında bölge üreticisine kapılarını açtı.

Bu Fuarın Kütahya ve Bölgesine kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen Kütahya Milletvekili Sayın Hasan Fehmi Kinay'a, Kütahya Valiliği, Kütahya Belediye Başkanlığı, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası ile sektöre hizmet veren Oda, Kooperatif ve Birliklerine isimlerini burada tek tek sayamayacağımız kişi ve kuruluşlara teşekkürü bir borç biliyoruz.

KÜTAF 12 START ALDI

2012 yılında 4'ncüsü yapılacak olan Tarım, Hayvancılık Fuarının büyüyüp, gelişmesi için Tertip Komitesi ve organizasyon olarak yoğun bir çalışma dönemine girilmiştir.

2012 yılı Kütahya 4. Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarının bölge üreticimize yeniliklerle hizmet vermesi önemli hedeflerimiz arasındadır.

Katılımcı Firmaların 2012 yılı proğramında KÜTAF'a yer vermeleri için TOBB Ana takviminde fuar yerini almış ve Kosgeb destek müracaatları yapılmıştır.

KÜTAF 2012'de buluşmak dileğiyle...


FUARIN TANITIMI

Ulusal TV reklamları;
Gazete haberleri,
Gazete ilanları
Afiş, Davetiye,
İnternet Sayfası 
Bilboard, Fuarın hitap edeceği iller dahil
Raket reklamları,
Davetiye (150 bin adet)
Gezici ekiplerimiz ile ilçe ve köyler ziyaret edilecek.


AKTİVİTELER

Ürün yarışmaları
Güzel Buzağı Yarışması
Standlarda aktiviteler


FUAR ALANI

Bölgenin En Büyük Fuar alanı ünvanını taşıyan Kütahya, 5080 m2 Kapalı Fuar alanına sahip.

Kütahya Merkezinde yapılan tüm fuar etkinlikleri ve benzer organizasyonlar bu alan da gerçekleşiyor.

Ayrıca; 15 m2'den oluşan 100 adet açık alan standları da fuar alanında katılımcıların hizmetinde olacak.

5080 m2 Kapalı alanda Toplantı Odası, Wıreless, VIP, Polis Güvenlik Noktası, Özel Güvenlik Alanı,

Restaurant-Cafeterya, Sağlık Alanı, Enerji ve Güç Kontrol Odası, WC ve depolar ile Mescit mevcuttur.